П`ятниця, 18 Січня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Січень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(01.08.2018)
Йде цілеспрямований процес знищення держави, який здійснюється владою під зовнішнім управлінням. Складовою цього процесу є зруйнована повністю економіка, тому, зокрема, ніякої гарантії щодо зростання бюджету немає. Відбулася абсолютна деградація виробництва. Масове безробіття спонукає людей продуктивного віку втікати з України. Маємо приблизно половину населення від того, що було в 1991 році. Якщо ж взяти до уваги ще й структуру населення, то ситуація взагалі трагічна, оскільки і за віковим складом, і за рівнем народжуваності (вона вдвічі менше від смертності) процес розвивається небезпечно, вже тільки цього достатньо для зникнення держави.

В цей же час владою підтримуються різні протистояння всередині суспільства, і окрім балачок про єдність нічого не робить-ся насправді. На історичній, етнічній, релігійній, культурній і інших підставах відбувається те, що не допустимо у нормальній державі.
А практичні кроки до нищення державності полягають у тих псевдореформах, котрі відомі всім людям – це пенсійна, ме-дична, готується земельна, адміністративно-територіальна і інші, які об'єднуються лише одним – всі вони антиконституційні. Влада діє злочинно, використовує методи, які відповідно класифікуються Кримінальним кодексом.
Нинішній етап характерний і тим, що всі суб'єкти політичного дійства (вони всі, як правило, входять у певні фінансово-кримінальні групи) стали на старт політичних кампаній, щоб знову дістати владу і використовувати її, як і раніше, — для осо-бистого збагачення.
Нинішня влада знає, що вона не має підтримки у населення, тому не готується до реальних виборів. Вона хоче залишити все як є, вкинувши в стіни парламенту (для годиться) недолугий виборчий кодекс, яким не можна користуватися навіть в разі прийняття. Влада орієнтується на підтасовку голосів, на заміну протоколів комісій. Не випадково не проводиться вже 18-й рік перепис населення, щоб мертві і живі (емігранти також) «голосували» як треба. З цією ж метою прискорюється «доброві-льне» об'єднання громад, щоб спростити можливість фальшування виборів. Враження таке: влада народу чужа. Так воно і є, бо вона неконституційна. Адже Конституція не дозволяє ні президенту, ні депутатам, ні урядовцям займатися прибутковою діяльністю, а вони всі свої зусилля зосереджують лише на власному збагаченні.
Та найбільша тривога виникає з приводу того, що може загостритися ситуація на сході України, платою за збереження ни-нішньої влади стануть сотні і тисячі смертей. Це надто висока небезпека і нічим не виправдана ціна.
В декого може вистачити клепки, щоб вдатися до сили. Це передбачає змогу, оголосивши військовий стан, припинити всі-лякі політичні кампанії, зберегти свою присутність у владі. Тут не йдеться ні про територіальну цілісність держави, ні про захист України, там є лише персональний інтерес людей, які давним-давно себе бачать поза межами України. Це видно з їхніх статків, офшорних рахунків, з маєтків, які вони мають у Лондоні, в Іспанії, в інших країнах. І безперечно, це все в сукупності підтверджує одне: ми знаходимося в процесі фактичної ліквідації держави.
Така дійсність, але не можна цього допустити, Україна має шанс стати кращою державою для власного народу, не гіршою, ніж, скажімо, скандинавські країни. Цей шанс не можна втратити, бо іншого доведеться чекати ще не одну сотню років.
Ключ до позитивних перемін, – система влади. Суть її викладена в документах нашої партії. Зрозуміло, що найкоротший шлях до необхідної суспільству мети – референдум з приводу змін до Конституції, де буде передбачений баланс гілок влади, забезпечене реальне народовладдя, ліквідована адміністративна вертикаль, на найвищий рівень поставлене самоврядування, розмежованими стануть бізнес і влада, а корупція та інші види криміналу будуть витіснятися з суспільного життя владою на-роду, контролем народу над усіма процесами. Коли людина відчуватиме, що від неї, а не від чергового злодійкуватого царя, залежить її власний добробут, успіх сім'ї, лад в громаді і державі, тоді вона стане відповідальним громадянином, українцем (незалежно від етнічного походження), а не хохлом. Тоді повертатимуться на Батьківщину нинішні емігранти, бо вдома вони зможуть себе реалізувати як л ю д и.
Провести референдум за ініціативою народу в нинішній ситуації важко. Але вибори все-одно будуть і, готуючись до них, треба об’єднати можливості позапарламентських партій і громадських організацій (вони не зв’язані нинішнім владним «об-щаком»), згуртувати всіх небайдужих. Є різні для того засоби, спільний виборчий список в тому числі (можемо надати таку можливість під брендом нашої партії). Важливо об’єднати тих, хто розуміє загрозу катастрофи, вміє працювати, здатен служи-ти народу.
Такі люди є.
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Новорічне свято мимоволі викликає у кожного підсвідому потребу підбити підсумок минаючого року і, хоч в загальних рисах, означити сподівання на рік прийдешній. Оскільки для більшості наших читачів рік, що минає, багато радості не приніс, проведемо його з добром, дякуючи хоч за те, що він прожитий, уже став нашим.
А наступний рік особливий, рік сподівань, випробувань і… зрушень. Надіюсь, позитивних зрушень.
Бажаю нашій країні і кожному з вас миру і благополуччя. Нехай під час політичних кампаній наші співвітчизники згадають, що вони громадяни, відповідальні за все, що є і що буде в сім'ї, громаді, краї і країні. Станеться так, і відкриється перспектива для всіх.
І рік Свині нікому не підсуне свиню.
Олександр Мороз
Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse