Вівторок, 19 Березня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Березень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(16.05.2018)
Наприкінці 2017 року в областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) і відповідних сільських, селищних, міських голів.
Вперше у виборах брали участь представники політичної партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість” (з березня 2018 р. – Соціалістична партія Олександра Мороза – ред.). Зокрема, на Черкащині місцевими організаціями партії було висунуто кандидатів у депутати Кам’янської, Михайлівської (Кам’янський р-н) та Жашківської ОТГ.
Треба зазначити, що певних успіхів у виборчій кампанії було досягнуто: від партії Олександра Мороза в кожній з вищезазначених ОТГ було обрано по два депутати.
Сьогодні – про роботу депутатів ОТГ Кам’янщини від Соціалістичної партії Олександра Мороза.


Будь-яка діяльність починається з визначення мети, якої потрібно досягнути. І починається вона з аналізу можливостей для її досягнення. Далі йде планування, його впровадження та організація виконання. Якщо все прораховано вірно, то отримується результат. Це загальна формула здійснення будь-якої діяльності, у тому числі і в роботі ОТГ.
-З чого треба було починати? Саме з визначення стану невирішених та проблемних питань, які є в громаді,– розповідає Тетяна Василенко, голова Ради Кам’янської районної організації Соціалістичної партії Олександра Мороза.
- Нашими депутатами була складена так звана «Карта проблем ОТГ». Це інвентаризація проблемних питань, яка дає розуміння реального стану доріг, комунікацій, благоустрою, інфраструктури, використання місцевих ресурсів, рівня життя людей, наявності фахівців, тощо. Це картина всього переліку робіт, які треба здійснити, щоб всі сторони життя громади були поліпшені. Відповідно - і кошторис майбутньої діяльності щодо вирішення зібраних в громаді проблемних питань. Зробивши це, отримуємо реальну потребу в коштах для їх вирішення,- ділиться досвідом Тетяна Марківна.
Депутат – це не просто представник влади, особа, яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію. У першу чергу – це обранець, який дав людям конкретні обіцянки і зобов'язаний їх виконувати.
Без перебільшення такими є депутати Кам’янської ОТГ: Василенко Олександр Григорович - член бюджетної комісії, Шамрай Олександр Григорович - голова постійної комісії з регламенту, депутатської етики та законності та депутати; Михайлівської ОТГ: Кононенко Сергій Дмитрович – секретар постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та антикорупційної політики, Пугач Лариса Іванівна – член комісії соціально-гуманітарних питань, культури та спорту.
Тетяна Василенко розповіла, що за неповні півроку депутати-соціалісти ОТГ Кам’янщини брали активну участь у вирішуванні питань бюджету 2018 року, регламенту рад, статутів освітніх закладів, про встановлення розміру плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти, про затвердження порядку забезпечення пільгового проїзду педагогічних працівників сільських закладів середньої освіти до місця роботи , про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти.
- Тільки на останніх сесіях наші депутати брали безпосередню участь в обговоренні та прийнятті рішень з таких питань:
▶ про створення комунальної установи «Кам’янський міськрайонний інклюзивно-ресурсний центр» Кам’янської міської ради;
▶ про затвердження програми національно-патріотичного виховання на 2018-2020 роки;
▶ про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки;
▶ про затвердження програми Кам’янської ОТГ «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2018-2020 роки»;
▶ про виконання бюджету Кам’янської ОТГ за І квартал 2018 року;
▶ про виконання Програми соціально-економічного розвитку Михайлівської сільської ради за І квартал 2018 року;
▶ про створення комунального підприємства Михайлівської сільської ради;
▶ про надання матеріальної допомоги жителям Михайлівської ОТГ та ряд інших питань, - уточнює керівник Кам’янської районної організації Соціалістичної партії Олександра Мороза.
Тетяна Марківна впевнена, що незалежно від того, у якій комісії працює депутат, його успішність залежить від якості нормативного регулювання діяльності комісій та його бажання, щоб комісія була реальним майданчиком для обговорення проектів рішень і могла продукувати проекти, які сприяють вирішенню питань місцевого значення у межах території громади.
Поряд з сесійною роботою, депутати-соціалісти ОТГ Кам’янщини працюють в округах зі своїми виборцями вирішуючи питання, що виникають у жителів округів, де вони закріпленні.
- Одне із головних завдань роботи депутата – соціальний захист простих людей. Так при сприянні наших депутатів за рахунок місцевого бюджету були виділені кошти для надання матеріальної допомоги на лікування, придбання ліків хворим, одиноким, малозабезпеченим, багатодітним, учасникам бойових дій та АТО, афганцям та іншим верствам населення, - розповідає Тетяна Василенко. І додає, що кожному із наших депутатів притаманні ділові якості, напористість у вирішенні піднятих питаннях та доведенні їх до позитивного вирішення. Ведеться запланований прийом громадян, постійна робота по округах не лише по тих за якими закріпленні депутати, а й здійснюються виїзди у села, які увійшли до складу ОТГ.
Депутати разом зі своїми колегами та іншими небайдужими громадянами, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування займаються волонтерською діяльністю, а також неодноразово надавали гуманітарну допомогу для військовослужбовців ЗСУ.
Тетяна Марківна переконана, що найбільшою цінністю нашої держави є люди, а тому своє завдання депутати від партії Олександра Мороза вбачають саме в тому, щоб всебічно сприяти вирішенню їх життєвих проблем.
- У своїй депутатській роботі приходимо до висновку, що тільки спільними зусиллями та за підтримки один одного ми можемо вирішувати питання на користь жителів громад. І, якщо ми хочемо жити заможно, треба пам’ятати: за все, що є в країні, а відповідно і в рідному краї, відповідає кожен.
Дар’я ЧЕПУРНА
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
З першим відчуттям весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня. Дарма, що хтось хоче заполітизувати цей день. Ні, традиція жіночого свята для нас жива. Саме свята, бо все, що є в нашому житті – щастя, радість, надія, кохання…, пов’язане з жінкою. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте чоловіків бути кращими, достойнішими, справжніми. Сьогодні нам не просто придбати для жінок дорогі подарунки, не всім вдасться принести їм навіть квіти. Але ж можна пригорнути свою дитину, обійняти дружину і матір, зателефонувати їм, якщо вони далеко, привітати колег по роботі, подруг…, власне, всіх знайомих жінок, знайти щирі слова, щоб вони відчували: ми любимо їх, шануємо, визнаємо їх вищість.
ДОРОГІ ЖІНКИ! МИРУ ВАМ, ТЕПЛА І ЛЮБОВІ! ЗІ СВЯТОМ, РІДНІ НАШІ!

Олександр Мороз

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse