Понеділок, 20 Серпня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Серпень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(16.05.2018)
Наприкінці 2017 року в областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) і відповідних сільських, селищних, міських голів.
Вперше у виборах брали участь представники політичної партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість” (з березня 2018 р. – Соціалістична партія Олександра Мороза – ред.). Зокрема, на Черкащині місцевими організаціями партії було висунуто кандидатів у депутати Кам’янської, Михайлівської (Кам’янський р-н) та Жашківської ОТГ.
Треба зазначити, що певних успіхів у виборчій кампанії було досягнуто: від партії Олександра Мороза в кожній з вищезазначених ОТГ було обрано по два депутати.
Сьогодні – про роботу депутатів ОТГ Кам’янщини від Соціалістичної партії Олександра Мороза.


Будь-яка діяльність починається з визначення мети, якої потрібно досягнути. І починається вона з аналізу можливостей для її досягнення. Далі йде планування, його впровадження та організація виконання. Якщо все прораховано вірно, то отримується результат. Це загальна формула здійснення будь-якої діяльності, у тому числі і в роботі ОТГ.
-З чого треба було починати? Саме з визначення стану невирішених та проблемних питань, які є в громаді,– розповідає Тетяна Василенко, голова Ради Кам’янської районної організації Соціалістичної партії Олександра Мороза.
- Нашими депутатами була складена так звана «Карта проблем ОТГ». Це інвентаризація проблемних питань, яка дає розуміння реального стану доріг, комунікацій, благоустрою, інфраструктури, використання місцевих ресурсів, рівня життя людей, наявності фахівців, тощо. Це картина всього переліку робіт, які треба здійснити, щоб всі сторони життя громади були поліпшені. Відповідно - і кошторис майбутньої діяльності щодо вирішення зібраних в громаді проблемних питань. Зробивши це, отримуємо реальну потребу в коштах для їх вирішення,- ділиться досвідом Тетяна Марківна.
Депутат – це не просто представник влади, особа, яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію. У першу чергу – це обранець, який дав людям конкретні обіцянки і зобов'язаний їх виконувати.
Без перебільшення такими є депутати Кам’янської ОТГ: Василенко Олександр Григорович - член бюджетної комісії, Шамрай Олександр Григорович - голова постійної комісії з регламенту, депутатської етики та законності та депутати; Михайлівської ОТГ: Кононенко Сергій Дмитрович – секретар постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та антикорупційної політики, Пугач Лариса Іванівна – член комісії соціально-гуманітарних питань, культури та спорту.
Тетяна Василенко розповіла, що за неповні півроку депутати-соціалісти ОТГ Кам’янщини брали активну участь у вирішуванні питань бюджету 2018 року, регламенту рад, статутів освітніх закладів, про встановлення розміру плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти, про затвердження порядку забезпечення пільгового проїзду педагогічних працівників сільських закладів середньої освіти до місця роботи , про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти.
- Тільки на останніх сесіях наші депутати брали безпосередню участь в обговоренні та прийнятті рішень з таких питань:
▶ про створення комунальної установи «Кам’янський міськрайонний інклюзивно-ресурсний центр» Кам’янської міської ради;
▶ про затвердження програми національно-патріотичного виховання на 2018-2020 роки;
▶ про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки;
▶ про затвердження програми Кам’янської ОТГ «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2018-2020 роки»;
▶ про виконання бюджету Кам’янської ОТГ за І квартал 2018 року;
▶ про виконання Програми соціально-економічного розвитку Михайлівської сільської ради за І квартал 2018 року;
▶ про створення комунального підприємства Михайлівської сільської ради;
▶ про надання матеріальної допомоги жителям Михайлівської ОТГ та ряд інших питань, - уточнює керівник Кам’янської районної організації Соціалістичної партії Олександра Мороза.
Тетяна Марківна впевнена, що незалежно від того, у якій комісії працює депутат, його успішність залежить від якості нормативного регулювання діяльності комісій та його бажання, щоб комісія була реальним майданчиком для обговорення проектів рішень і могла продукувати проекти, які сприяють вирішенню питань місцевого значення у межах території громади.
Поряд з сесійною роботою, депутати-соціалісти ОТГ Кам’янщини працюють в округах зі своїми виборцями вирішуючи питання, що виникають у жителів округів, де вони закріпленні.
- Одне із головних завдань роботи депутата – соціальний захист простих людей. Так при сприянні наших депутатів за рахунок місцевого бюджету були виділені кошти для надання матеріальної допомоги на лікування, придбання ліків хворим, одиноким, малозабезпеченим, багатодітним, учасникам бойових дій та АТО, афганцям та іншим верствам населення, - розповідає Тетяна Василенко. І додає, що кожному із наших депутатів притаманні ділові якості, напористість у вирішенні піднятих питаннях та доведенні їх до позитивного вирішення. Ведеться запланований прийом громадян, постійна робота по округах не лише по тих за якими закріпленні депутати, а й здійснюються виїзди у села, які увійшли до складу ОТГ.
Депутати разом зі своїми колегами та іншими небайдужими громадянами, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування займаються волонтерською діяльністю, а також неодноразово надавали гуманітарну допомогу для військовослужбовців ЗСУ.
Тетяна Марківна переконана, що найбільшою цінністю нашої держави є люди, а тому своє завдання депутати від партії Олександра Мороза вбачають саме в тому, щоб всебічно сприяти вирішенню їх життєвих проблем.
- У своїй депутатській роботі приходимо до висновку, що тільки спільними зусиллями та за підтримки один одного ми можемо вирішувати питання на користь жителів громад. І, якщо ми хочемо жити заможно, треба пам’ятати: за все, що є в країні, а відповідно і в рідному краї, відповідає кожен.
Дар’я ЧЕПУРНА
Газета

Політичний гумор
Последнее заседание Верховной Рады перед летним отпуском. Крик Ляшко: - Я посланник Бога! Крик Парубия: - Я никого не посылал! Выключите ему микрофон!

Вітання
ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ, ЧИТАЧІ ГАЗЕТИ!

Сердечно вітаю вас з святом Першотравня! Бажаю кожному з вас здійснення сподівань на успіх, добробут і родинне щастя, на мир в Україні, на верховенство правди і справедливості в суспільному житті!

Такі вітання ми можемо слати усім порядним людям: близьким, знайомим, друзям…, розуміючи, однак, що до здійснення згаданих бажань відстань велика. Причому, вітаючи усіх, хто сприймає Першотравень святом, ми частіше не заглиблюємось до його історичних коренів. Просто поважаємо традицію відзначення солідарності людей праці, відстоювання миру між людьми і держа-вами. Саме так сприймається це свято в багатьох зарубіжних країнах, особливо очолюваних представниками соціалістичних чи соціалдемократичних партій. В нинішній Україні, не зважаючи на офіційно святковий статус 1 травня, знайдуться темні сили (і одурманені ними люди), що намагатимуться паплюжити і цей день, і тих, для кого він небуденний. Не дивуйтеся з того і не думайте, що вони «не знають, що творять». Знають! Їхня мета – розколоти суспільство, посилити настрої нетерпимості та ненависті, прикриваючись часто «патріотичними» гаслами. Прикро, що на їх боці (явно або приховано) знаходиться нинішня влада. І це теж одна з причин добиватися зміни її і в персональному втіленні, і в організації як системи. Довкола такої потреби слід гуртуватися усім, хто розуміє, – краще життя можливе лише внаслідок згуртованості небайдужих людей. Таких, як ви.

З святом, дорогі друзі і товариші!
Олександр МОРОЗ
Голова Соціалістичної партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse