Субота, 21 Липня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Липень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(27.12.2017)
Депутатський корпус партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість” ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ


В Кам`янському районі Черкаської області 24 грудня 2017 року прошли вибори до Михайлівської об’єднаної територіальної громади.

– Кам’янська районна організація політичної партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість” на виборах до Михайлівської об’єднаної територіальної громади висунула 13 кандидатів у депутати, - розповідає керівник виборчого штабу Олександр Шамрай.
З ідеологією наші кандидати визначилися вже давно — це прагнення побудови життя громади на засадах соціальної справедливості, визначальними складовими якого є народовладдя, соціальний захист, відкритість та відповідальність, правда та справедливість.

За результатами виборів депутатські мандати отримали 20 кандидатів у депутати, а серед них двоє – представники партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість”:
Пугач Лариса Іванівна, вихователь дитячого навчального закладу с.Михайлівки та Кононенко Сергій Дмитрович, начальник районної державної лікарні ветеринарної медицини в Кам`янському районі.
Нагадаємо, що на Черкащині тепер шість депутатів, які представляють політичну силу партії Олександра Мороза. 29 жовтня за підсумками виборів до Жашківської та Кам’янської територіальних громад Депутатами були обрані: Микола Григорович Кльоц, Олександр Анатолійович Бондаренко, Олександр Григорович Василенко та Олександр Григорович Шамрай.
Редакційне
Газета

Політичний гумор
Последнее заседание Верховной Рады перед летним отпуском. Крик Ляшко: - Я посланник Бога! Крик Парубия: - Я никого не посылал! Выключите ему микрофон!

Вітання
ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ, ЧИТАЧІ ГАЗЕТИ!

Сердечно вітаю вас з святом Першотравня! Бажаю кожному з вас здійснення сподівань на успіх, добробут і родинне щастя, на мир в Україні, на верховенство правди і справедливості в суспільному житті!

Такі вітання ми можемо слати усім порядним людям: близьким, знайомим, друзям…, розуміючи, однак, що до здійснення згаданих бажань відстань велика. Причому, вітаючи усіх, хто сприймає Першотравень святом, ми частіше не заглиблюємось до його історичних коренів. Просто поважаємо традицію відзначення солідарності людей праці, відстоювання миру між людьми і держа-вами. Саме так сприймається це свято в багатьох зарубіжних країнах, особливо очолюваних представниками соціалістичних чи соціалдемократичних партій. В нинішній Україні, не зважаючи на офіційно святковий статус 1 травня, знайдуться темні сили (і одурманені ними люди), що намагатимуться паплюжити і цей день, і тих, для кого він небуденний. Не дивуйтеся з того і не думайте, що вони «не знають, що творять». Знають! Їхня мета – розколоти суспільство, посилити настрої нетерпимості та ненависті, прикриваючись часто «патріотичними» гаслами. Прикро, що на їх боці (явно або приховано) знаходиться нинішня влада. І це теж одна з причин добиватися зміни її і в персональному втіленні, і в організації як системи. Довкола такої потреби слід гуртуватися усім, хто розуміє, – краще життя можливе лише внаслідок згуртованості небайдужих людей. Таких, як ви.

З святом, дорогі друзі і товариші!
Олександр МОРОЗ
Голова Соціалістичної партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse