Субота, 21 Липня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Липень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(07.12.2017)
7 грудня 2016 року вийшов перший номер газети “За правду і справедливість”.

Цей шлях розпочався напутніми словами Олександра Мороза, значимість яких актуальна сьогодні, як і рік тому…

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

Ви тримаєте перший номер газети «За правду і справедливість». В її назві – суть того, що хотіли би ми передати Вам, що з Вашою допомогою хотіли б мати в Україні. Якраз тому можете не сумніватися, що завжди в цьому виданні у наших публікаціях Ви не зустрінете фальші або лицемірства.
Сьогодні правда дорога у всіх відношеннях. Її ви не почуєте із телеящика або з більшості інтернет-видань чи газет. Не почуєте, бо їхні власники – олігархи, себто багатії з владою в руках. А засоби масової інформації – їхня зброя для того, щоб одурманюючи Вас, тримати Вас у покорі, нав’язувати фальшиву інформацію, сподіваючись вибілити те, що насправді має загрозливо темні відтінки.


В Україні біда, ллється людська кров, а з телеекрана найвищий чиновник з металом у голосі заявляє, що у нас одна з найсильніших армій у світі. Чому ж у такому разі держава не відстоює непорушність своїх кордонів, не принесла мир у сім'ї не лише в Донбасі, а й спокій у родини по всій території країни? Людей обурює інформація про економічне зростання, коли кожен знаходить сотні доказів, що це не так хоч би тому, що зміни в економіці завжди відбиваються на добробуті сім'ї. То де ж воно – зростання? Хіба що в цінах на… все, в тарифах і платежах. Вже третій рік по всіх каналах ллється байка про щастя безвізового режиму, без пояснень щодо змісту того «щастя». Той зміст знають, звичайно, 643 українських власників закордонних багатомільйонних рахунків у офшорах, тисячі чиновників і політиків, котрі у своїх Е-деклараціях показали частинку свого «щастя». Їм безвізовий режим – до шмиги. І Вам так само, хоч причини однаковості протилежні: у них – від неправедного багатства, у Вас – від незаслужених злиднів.
Наша газета обов’язково будитиме Вашу думку і совість, щоб ми всі разом не допустили катастрофи України. Катастрофу свідомо (свідомо, підкреслимо ще і ще!) готують владці. Її механізм – так зване «добровільне» об’єднання громад і запровадження ринку земель…
Ми говоримо правду, небезпека страшна, запобігти їй можемо тільки разом.
Щоб відвести загрозу, ми звертаємося до всіх політичних партій і громадських організацій з пропозицією відкласти будь-які ідеологічні чи інші протистояння, об’єднатися і спільно протидіяти лиховісним намірам влади. А щоб люди краще розуміли, що діється в державному і політичному житті, просимо Вас поділитися інформацією від нас зі знайомими, сусідами, друзями. Дайте їм почитати газету, у нас не має змоги зробити її масовий тираж, щоб роздавати скрізь, але ми потребуємо Вашої уваги, Вашого розуміння всього, що відбувається тепер у країні. Допоможіть нам у цій справі.
Ми – продовжувачі соціалістичної ідеології в Україні. Соціальна справедливість і правда – її підвалини. Газета – один з інструментів консолідації усіх, хто не байдужий до потреби правди і справедливості. Мине час і прибічники ідеї справедливості об’єднаються. Газета тому сприятиме, тим більше, що всі (і Ви, зокрема) відчуваєте потребу такого об’єднання.
Спільно ми доб’ємося таких перемін в Україні, щоб кожен громадянин спроможний був творити краще життя в сім'ї, в громаді, в краї чи державі. І щоб відчував власну відповідальність за такі переміни.
Разом – до кращої долі!
Газета

Політичний гумор
Последнее заседание Верховной Рады перед летним отпуском. Крик Ляшко: - Я посланник Бога! Крик Парубия: - Я никого не посылал! Выключите ему микрофон!

Вітання
ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ, ЧИТАЧІ ГАЗЕТИ!

Сердечно вітаю вас з святом Першотравня! Бажаю кожному з вас здійснення сподівань на успіх, добробут і родинне щастя, на мир в Україні, на верховенство правди і справедливості в суспільному житті!

Такі вітання ми можемо слати усім порядним людям: близьким, знайомим, друзям…, розуміючи, однак, що до здійснення згаданих бажань відстань велика. Причому, вітаючи усіх, хто сприймає Першотравень святом, ми частіше не заглиблюємось до його історичних коренів. Просто поважаємо традицію відзначення солідарності людей праці, відстоювання миру між людьми і держа-вами. Саме так сприймається це свято в багатьох зарубіжних країнах, особливо очолюваних представниками соціалістичних чи соціалдемократичних партій. В нинішній Україні, не зважаючи на офіційно святковий статус 1 травня, знайдуться темні сили (і одурманені ними люди), що намагатимуться паплюжити і цей день, і тих, для кого він небуденний. Не дивуйтеся з того і не думайте, що вони «не знають, що творять». Знають! Їхня мета – розколоти суспільство, посилити настрої нетерпимості та ненависті, прикриваючись часто «патріотичними» гаслами. Прикро, що на їх боці (явно або приховано) знаходиться нинішня влада. І це теж одна з причин добиватися зміни її і в персональному втіленні, і в організації як системи. Довкола такої потреби слід гуртуватися усім, хто розуміє, – краще життя можливе лише внаслідок згуртованості небайдужих людей. Таких, як ви.

З святом, дорогі друзі і товариші!
Олександр МОРОЗ
Голова Соціалістичної партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse