Вівторок, 23 Жовтня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Жовтень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(07.12.2017)
7 грудня 2016 року вийшов перший номер газети “За правду і справедливість”.

Цей шлях розпочався напутніми словами Олександра Мороза, значимість яких актуальна сьогодні, як і рік тому…

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

Ви тримаєте перший номер газети «За правду і справедливість». В її назві – суть того, що хотіли би ми передати Вам, що з Вашою допомогою хотіли б мати в Україні. Якраз тому можете не сумніватися, що завжди в цьому виданні у наших публікаціях Ви не зустрінете фальші або лицемірства.
Сьогодні правда дорога у всіх відношеннях. Її ви не почуєте із телеящика або з більшості інтернет-видань чи газет. Не почуєте, бо їхні власники – олігархи, себто багатії з владою в руках. А засоби масової інформації – їхня зброя для того, щоб одурманюючи Вас, тримати Вас у покорі, нав’язувати фальшиву інформацію, сподіваючись вибілити те, що насправді має загрозливо темні відтінки.


В Україні біда, ллється людська кров, а з телеекрана найвищий чиновник з металом у голосі заявляє, що у нас одна з найсильніших армій у світі. Чому ж у такому разі держава не відстоює непорушність своїх кордонів, не принесла мир у сім'ї не лише в Донбасі, а й спокій у родини по всій території країни? Людей обурює інформація про економічне зростання, коли кожен знаходить сотні доказів, що це не так хоч би тому, що зміни в економіці завжди відбиваються на добробуті сім'ї. То де ж воно – зростання? Хіба що в цінах на… все, в тарифах і платежах. Вже третій рік по всіх каналах ллється байка про щастя безвізового режиму, без пояснень щодо змісту того «щастя». Той зміст знають, звичайно, 643 українських власників закордонних багатомільйонних рахунків у офшорах, тисячі чиновників і політиків, котрі у своїх Е-деклараціях показали частинку свого «щастя». Їм безвізовий режим – до шмиги. І Вам так само, хоч причини однаковості протилежні: у них – від неправедного багатства, у Вас – від незаслужених злиднів.
Наша газета обов’язково будитиме Вашу думку і совість, щоб ми всі разом не допустили катастрофи України. Катастрофу свідомо (свідомо, підкреслимо ще і ще!) готують владці. Її механізм – так зване «добровільне» об’єднання громад і запровадження ринку земель…
Ми говоримо правду, небезпека страшна, запобігти їй можемо тільки разом.
Щоб відвести загрозу, ми звертаємося до всіх політичних партій і громадських організацій з пропозицією відкласти будь-які ідеологічні чи інші протистояння, об’єднатися і спільно протидіяти лиховісним намірам влади. А щоб люди краще розуміли, що діється в державному і політичному житті, просимо Вас поділитися інформацією від нас зі знайомими, сусідами, друзями. Дайте їм почитати газету, у нас не має змоги зробити її масовий тираж, щоб роздавати скрізь, але ми потребуємо Вашої уваги, Вашого розуміння всього, що відбувається тепер у країні. Допоможіть нам у цій справі.
Ми – продовжувачі соціалістичної ідеології в Україні. Соціальна справедливість і правда – її підвалини. Газета – один з інструментів консолідації усіх, хто не байдужий до потреби правди і справедливості. Мине час і прибічники ідеї справедливості об’єднаються. Газета тому сприятиме, тим більше, що всі (і Ви, зокрема) відчуваєте потребу такого об’єднання.
Спільно ми доб’ємося таких перемін в Україні, щоб кожен громадянин спроможний був творити краще життя в сім'ї, в громаді, в краї чи державі. І щоб відчував власну відповідальність за такі переміни.
Разом – до кращої долі!
Газета

Політичний гумор
Засідання Верховної Ради. Обговорюється економічна ситуація в Україні. Парубій: - Панове! Ситуація в країні критична. Захід кредитів більше не дає, в бюджеті дірка, грошей ні на що не вистачає. Є три способи виправити ситуацію: 1. Допомога позаземних цивілізацій. 2. Переможемо корупцію й вкладаємо гроші у власну промисловість. 3. Москалі, нарешті, здаються й виплачують нам контрибуцію за Донбас і Крим. Ляшко: - Фантастику одразу відкидаємо. Тому обговорюємо лише одне питання: як зв’язатися з позаземними скотиняками!

Вітання
ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за терпіння, талант та покликання сіяти добро і знання, за любов до дітей, до рідного краю. Ваші серця завжди наповнені теплотою, якою ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. На жаль, наша країна переживає важкі часи. Так звані реформатори завели в глухий кут всі галузі, в тому числі й освіту. Віри-мо, однак, в краще майбутнє нашої України. Разом ми зможемо побудувати високорозвинену європейську державу! Бажаємо вам здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і щастя.

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse