Вівторок, 10 Грудня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Грудень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(25.11.2011)
Черкаські соціалісти ініціюють відставку депутатів міської ради та міського голови м. Черкаси. Розпочато процедуру по проведенню референдуму з оголошення недовіри міському голові Сергію Одаричу та депутатам міської ради. 10 листопада відбулися збори територіальної громади міста. Створено сім ініціативних груп по збору підписів за проведення референдуму. Протокол зборів громади направлено до Черкаського міськвиконкому.

Акції протесту проти порушення конституційних прав мешканців м. Черкаси з боку міської влади розпочалися ще в грудні минулого року. Вони були пов’язані з необгрунтованими підвищеннями комунальних тарифів, вартості проїзду в міському транспорті. Не припинялися вони і цього року.
Останні події: 20 вересня нинішнього року акція протесту під гаслом «Порушенню конституції – ні, соціальним гарантіям – так!» збирає на Соборній площі Черкас близько 500 мешканців міста.
Таких акцій було проведено за півтора місяці чотири. Єдине, що домоглися мітингувальники – це винесення прокурором міста протесту на рішення сесії міської ради про обмеження пільгового проїзду в тролейбусах ( до речі, протест прокурора сесія міськради успішно відхилила при повній підтримці депутатів від Партії регіонів та «мерської» партії Вільних демократів).
Але в своїх діях соціалісти послідовні та виважені. Наступним кроком було проведення зборів територіальної громади м.Черкаси, яке пройшло 10 листопада 2011 року в приміщенні Соснівської районної ради. На порядку денного було винесено одне питання:
«Про створення ініціативних груп по збору підписів для проведення місцевого референдуму по достроковому припиненню повноважень депутатів Черкаської міської ради VI скликання та міського голови м.Черкаси Одарича С.О.»
На зборах було зареєстровано 307 мешканців обласного центру. Це, у відповідності до Закону України «Про всеукраїнський та місцеві референдуми», дає підставу вважати їх такими, що відбулися.
Учасники зборів одноголосно створили сім ініціативних груп в кількості по десять осіб для збору підписів для проведення місцевого референдуму по достроковому припиненню повноважень депутатів Черкаської міської ради та міського голови м.Черкаси Сергія Одарича.
А вже сьогодні відповідні документи по реєстрації цих груп передані в органи місцевого самоврядування, після чого міськвиконком повинен їх зареєструвати у відповідності з Законом в 10-ти денний термін та видати посвідчення.
- Ініціативні групи збиратимуть підписи населення міста протягом одного місяця з дати їхньої реєстрації . За умови, якщо групи назбирають підписів, не менше 10 % від загальної кількості виборців, сесія Черкаської міської ради повинна оголосити про проведення місцевого референдуму та провести його у відповідності до Закону України «Про всеукраїнський та місцеві референдуми», - повідомив перший секретар Черкаського ОК СПУ Олексій Малиновський.
Прес-служба Черкаського ОК СПУ
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse