Понеділок, 16 Грудня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Грудень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(10.11.2011)
Існує думка, що до влади прийти легше, ніж при ній утриматись. Навчилися навіть легше приходити на високий пост. Не треба морочити голову всім виборцям - достатньо знайти на кожному виборчому окрузі по 150 виборців, попрацювати з ними конкретно і заручитися підтримкою. І не страшні ніякі підрахунки.

Але надходить час, коли починають суворо питати за скоєне. Мається на увазі не обов'язково кримінальне. Сьогодні із міського голови Сергія Одарича питають за бездарні, а іноді й безглузді рішення. Правда, Сергій Олегович може легко відмахнутися від претензій - мовляв, і я не я, і рішення не моє, а міськвиконкому, а то й сесії міської ради. Та народ не так просто обмішурити. У всіх своїх бідах і негараздах він звинувачує одного - міського голову.
Від поодиноких зауважень громада Черкас перейшла до комплексу звинувачень. Підштовхнуло їх до цього рішення про обмеження проїзду пільговиків у тролейбусах. Торкнулося воно 80-ти тисяч черкащан. На боротьбу за їхні права повела Соціалістична партія України. Ця політична сила виявилася найконкретнішою у цьому поході. Комуністи зробили перший крок - підняли громаду, яка засвідчила готовність навіть до бунту. Але пауза дещо заспокоїла міського голову.
Перший секретар обкому Соціалістичної партії України Олексій Малиновський переконаний:
- Пауз, перерв у боротьбі за соціальні права громадян не може бути. Наша політична сила діє за чітким планом: спочатку дали міському голові десять днів, щоб горезвісне рішення про тролейбуси було скасоване. Збіг термін - зрушень немає.
Тому на десяте листопада скликаються загальні збори громадян Черкас, на яких буде не менше двохсот їх учасників, які зініціюють загальноміський референдум для відкликання з посади міського голови Сергія Одарича і депутатів міської ради. Процедура буде нелегкою, адже міська влада скрупульозно перевірятиме легітимність зборів, утворення ініціативних груп теж покладено на міськвиконком, він же та сесія ухвалюватимуть рішення про проведення референдуму. Якщо будуть пройдені всі владні рогатки, то тоді треба на референдумі зібрати не менше 25 тисяч голосів за відставку голови і депутатів. А це ті самі вибори.
Нелегко встояти Одаричу та команді і перед протестом прокурора міста Черкас на «тролейбусне рішення». Пропонувалося його скасувати за десять днів. Та сесія міської ради вже навчилася поводитися із протестами прокурора. Вона успішно проігнорувала протест прокурора щодо недотримання процедури встановлення тарифу на проїзд у маршрутках у розмірі 2,5 гривні. Тут же ціна набагато вища - міська влада може позбутися повноважень.
Леонід ТУМЕНКО
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse