Вівторок, 10 Грудня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Грудень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(08.11.2011)
29 жовтня в Київському міському будинку вчителя відбулися урочисті збори, присвячені 20-річчю Соціалістичної партії України.
У залі, прикрашеному прапорами і символікою СПУ, заповненому гостями, ветеранами і активістами партії з усіх куточків України, розгорнуто гасла, які супроводжують діяльність соціалістів протягом усієї історії.

Лунає гімн СПУ:

«Вставай, хто за свободу,
За право буть людьми,
Великого народу
Сини і дочки ми...»
Бурхливими оплесками зустрічають присутні автора цих слів, Голову Соціалістичної партії України Олександра Мороза.У вітальному слові Олександр Олександрович сердечно поздоровив учасників зборів з 20-річним ювілеєм СПУ.

«Пройде небагато часу і навіть ті, хто сумнівався в нас, переконаються, що найбільш пам'ятні віхи новітньої історії України, життя українського суспільства пов'язані саме з діяльністю Соціалістичної партії. Незалежність нашої держави, Конституція України, відстоювання принципів демократії і народовладдя, свободи і соціальної справедливості, боротьба за права робітника, селянина, вчителя і лікаря, ветерана і студента, жінки-матері, дитини війни, за збереження землі - усе це віхи історії і сьогодення партії соціалістів. Ми й надалі братимемо участь в усіх акціях протесту, спрямованих на захист інтересів людей. СПУ зробить усе можливе, аби не допустити розпродажу української землі - нашого безцінного багатства, втративши яке, ми втратимо власне Україну», - наголосив лідер соціалістів у своєму виступі.
Зі словами вітання з нагоди ювілею партії та спогадами про діяльність соціалістів Черкащини виступив перший секретар Черкаського ОК СПУ Олексій Малиновський.
«Двадцять років я разом з соціалістами Черкащини будував свою роботу і ставив за мету головне — створення справедливої держави, де інтереси, права, добродут людини були б захищені, кожний громадянин був би впевнений в завтрашньому дні.
Використовуючи різні форми через депутатські фракції СПУ, благодійні та партійні кошти, постійно, а не під вибори, обласний комітет партії надавав і надає значну допомогу жителям області.
Що зробили соціалісти для людей, що хочуть і мусять зробити — висвітлено в нашій обласній програмі “За справедливу Черкащину“, реалізація якої дає змогу вирішити багато проблем», - сказав Олексій Петрович.

По завершенню урочистостей відбулося покладання квітів до пам'ятника президенту УНР соціалісту Михайлу Грушевському.
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse