Середа, 15 Липня 2020,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Липень» «2020»
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(26.10.2011)
У ЧЕРКАСАХ СОЦІАЛІСТИ ПІКЕТУВАЛИ СЕСІЮ МІСЬКРАДИ

Мирний пікет через провокацію переріс у сутичку з правоохоронцями, постраждала пенсіонерка

20 жовтня у Черкасах соціалісти організували пікет під стінами будинку рад, де за каденції цієї міськради відбуваються засідання сесії. Пікетники зустрічали депутатів лозунгами на транспарантах: «Дітям війни – безкоштовний проїзд!», «Щоб ви жили на нашу пенсію!», «Порушенню Конституції – ні!»

Як відомо, на минулому засіданні сесії міськради депутати прийняли концепцію розвитку громадського транспорту, якою значно обмежили права пенсіонерів, ветеранів війни, інвалідів ті інші категорії пільговиків на безоплатний проїзд у громадському транспорті. Старенькі, більшість яких живе у безпробудних злиднях, змушені годинами чекати на «спеціальний» тролейбус, в якому їм міська влада дозволила пересуватися безоплатно. Розклад руху тролейбусів при цьому складено таким чином, що ніхто з пільговиків не може вчасно зранку добратися навіть до лікарні. А 18 жовтня розклад руху «спеціальних» тролейбусів для пільговиків взагалі зник із зупинок. Щоправда, на деяких зупинках 20 жовтня з’явилися два різні розклади - старий і новий. Але краще від цього не стало.
Соціалістична партія встала на захист пільговиків, організувавши довгострокову акцію протесту, другий етап якої пройшов 13 жовтня і вилився у стихійне перекриття черкащанами бульвару Шевченка. Люди вимагали від влади відмінити рішення щодо обмеження безоплатного пересування пільговиків громадським транспортом. Влада пригрозила кримінальними справами першому секретарю Черкаського обкому СПУ Олексію Малиновському, з якого вже взято підписку про невиїзд. Правоохоронці «запрошували» на допит головного редактора газети «Народна правда» Сергія Малиновського і зверталися з вимогою надати списки членів активу міської організації СПУ.
Перед засіданням сесії 20 жовтня організовані соціалістами пікетники вирішили нагадати депутатам про свої вимоги і про те, що у випадку їх ігнорування 24 жовтня відбудеться мітинг зі створення робочих груп для проведення референдуму щодо недовіри міському голові та депутатам міськради.
Депутат міськради Микола Булатецький, звернувшись до пікетників, запросив їх до зали засідань. Частина довірливих пенсіонерів пішла за Булатецьким, але з десяток міцних людей у цивільному одязі не стали пускати їх у приміщення. Виникла сутичка. Одну з жіночок зіштовхнули зі східців. Вона впала і вдарилась головою об асфальтове покриття. Пікетники викликали карету швидкої допомоги, якою жіночку доправили до лікарні.Мирний пікет через провокацію переріс у сутичку. На жаль, у нашій політиці реальні дії з вирішення проблем людей все частіше підміняються піаром.
Але не зрозуміло, чому десяток пенсіонерів, до речі виборців, не впустили до сесійної зали і віднеслися до них як до терористів. Невже сьогоднішня влада так боїться і не поважає людей, яким нібито «служить»?


На Черкащині розпочались репресії проти соціалістів

Олексія Малиновського взято на підписку про невиїзд

Активність черкаських соціалістів у відстоюванні прав пільговиків, яких міська влада, перебравши на себе функції Кабміну і ВР, обмежила в пересуванні громадським транспортом, вочевидь, злякала владу. Погрози правоохоронців притягнути до кримінальної відповідальності організаторів мітингу, що відбувся 13 жовтня на Соборній площі, матеріалізувалися таки у Постанову про порушення кримінальної справи та прийняття її до впровадження.

20 жовтня ц.р. на допит до слідчого Соснівського РВ м. Черкаси був викликаний першій секретар Черкаського обкому СПУ Олексій Малиновській. Слідчий вручив йому датовану 13.10.2011 р. Постанову про порушення кримінальної справи «по факту групового порушення громадського порядку за ознаками злочину, передбаченого ст. 293 КК України». Слідчий взяв з Олексія Малиновського, як офіційного підозрюваного, підписку про невиїзд, допитав по справі і попросив надати список членів черкаської міської організації Соціалістичної партії України.
- Я категорично відмовив у наданні будь-яких відомостей щодо членів партії, - розповідає Олексій Петрович. - Мітинг 13 жовтня відбувався на законних підставах. Але люди злиднями, в яких змушені існувати, доведені вже до відчаю. А міська влада, ініціювавши реформи в галузі громадського транспорту, фактично ще й відібрала право пільгового проїзду у пенсіонерів і інших пільговиків, більшість з яких ледве виживають на жебрацькі пенсії. Скажіть, навіщо влада пішла на такі дії?
21 жовтня Олексію Малиновському в офіс обкому СПУ принесли під підпис повідомлення про виклик на допит у наступний понеділок, 24 жовтня на одинадцяту годину, на час проведення мітингу (24 жовтня має відбутися черговий мітинг з приводу обмеження прав пільговиків). За іронією долі, 21 жовтня головний соціаліст Черкащини мав відбути до Харкова на святкування 20-річчя створення обкому СПУ.
На жаль, на Черкащині влада замість задекларованої нею ж боротьби з бідністю, цю бідність поглиблює, та переслідує тих, хто встає на захист не просто бідних, а доведених до озлидніння громадян України.

МЭРА И ДЕПУТАТОВ - В ОТСТАВКУ!

Черкасские социалисты начали процедуру референдума о недоверии городскому голове и горсовету

На минувшей неделе Черкасский городской совет в очередной раз продемонстрировал своим избирателям, что их проблемы депутатам не интересны. Люди, нами избранные в этот орган власти, в большинстве своем прошли во власть решать исключительно свои проблемы. Отменить ограничения на проезд пенсионеров, инвалидов и других льготников в общественном транспорте горсовет не захотел.
Депутаты оставили в силе подготовленную горисполкомом, так называемую, концепцию развития общественного транспорта, по мнению специалистов, в отношении льготников плохо продуманную, скверно подготовленную и бездарно воплощаемую в жизнь. А в отношении себя любимых вполне выгодную. На территорию троллейбусного парка. По свидетельству его работников, уже загоняют частные маршрутные автобусы, а троллейбусы, находящиеся в залоге Пенсионного фонда режут на металлолом. Создание совместного предприятия идет полным ходом. КП «Черкассыэлектротранс» готовят, похоже, к передаче в частные руки. В чьи, догадаться несложно…

Профком КП «Черкассыэлектротранс» заявляет, что после ограничения льготного проезда в троллейбусах выручка не возросла, а наоборот - уменьшилась. Об этом во время сессии городского совета сообщила председатель профкома предприятия Лидия Бут. В июне сего года, например, на линии выходило до 60 единиц троллейбусов. В будни ежедневно они привозили выручку в размере от 35 до 38 тысяч гривен, а в выходные дни - 15-20 тысяч гривен. С 10 октября, когда был введен новый график движения и на маршруты вышли всего 6 льготных троллейбусов, выручка снизилась до 32-33 тысячи гривен, а в выходные катастрофически упала - до 2 тысяч гривен.

По словам председателя профкома КП «Черкассыэлектротранс», последние месяцы предприятие работает в форс-мажорных обстоятельствах. За период с июля по сентябрь с работы уволились 62 работника. По новому графику движения (с 6.00 до 20.00) водители не отрабатывают норму часов и теряют часть зарплаты.
24 октября сего года в первой половине дня, как и анонсировалось ранее, черкасские социалисты провели третий этап акции протеста против транспортной реформы. На это же время был вызван на допрос в Сосновский райотдел милиции первый секретарь обкома СПУ Алексей Малиновский. На митинг «Нарушениям конституции - нет, социальным гарантиям - да!», проходивший на Соборной площади, собралось несколько сот черкасщан. Двести жителей города поставили свои подписи под решением о создании инициативной группы для проведения референдума по недоверию мэру Черкасс Одаричу и горсовету.
Секретарь обкома СПУ по идеологии Сергей Малиновский призвал присутствующих провести митинг в рамках закона, не перекрывать улицы и не штурмовать помещение.
- Существуют законные рычаги решения проблемы, - рассказывает Сергей Петрович. Один из них: индивидуальные судебные иски. исполком. Такая практика себя оправдала. Более ста судов выиграли «дети войны». За последние 2 года социалисты помогли отсудить «детям войны» 71 млн. грн. компенсации. Еще один законный путь решения проблемы: городской референдум о недоверии мэру и депутатам городского совета Черкасс.
Для проведения такого референдума, пояснил Сергей Малиновский, необходимо провести собрание территориальной громады города Черкассы, зарегистрировать инициативную группу в составе не менее 200 человек, получить соответствующие удостоверения и собрать подписи жителей города. Подписи десяти процентов от общего числа избирателей уже дают право провести референдум.
Собрание территориальной громады Черкасс по проведению референдума назначено на 4 ноября сего года. Оно состоится в актовом зале Сосновского райисполкома.
Таким образом, в Черкассах стартовала процедура по проведению референдума о выражении недоверия городскому голове и депутатам городского совета. Если черкасской власти народ не нужен, то зачем народу такая власть!
Тася Черкаська
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Прийміть сердечні вітання
з Новим, 2020 роком та Різдвом Христовим!
Новий рік – це свято, яке було і залишиться символом сподівань і добра. І хоча нелегкі часи переживає наша держава – українці вистоять, піднімуть голови та встануть з колін. Врешті-решт зрозуміють, що треба робити, щоб здолати всі негаразди та побудувати розвинену демократичну соціальну державу. І тоді збудуться слова Тараса Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!» Дорогі друзі! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного Вам здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Хай 2020 рік принесе всім нам віру, що добро переможе!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse