Неділя, 21 Липня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Липень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(10.04.2019)

Політвиконкому Соціалістичної партії Олександра Мороза з приводу наслідків І туру виборів президента України
Підсумки І туру голосування на виборах президента повністю підтверджують оцінки ситуації і прогнози, зроблені нами до початку виборчої кампанії.
1. В Україні політична кампанія зводиться до боротьби олігархів з олігархами за оволодіння владою – інструментом забезпечення бізнесових інтересів.
Така боротьба стала традиційною. Прізвища фігурантів, що представляють групи олігархату, змінюються, але суть боротьби і політика олігархату (капіталу при владі) залишається незмінною. Вона не передбачає ніяких позитивних перемін для народу і держави, загрожує самому існуванню країни.
2. Нинішні вибори – черговий етап регресивного розвитку ситуації в Україні. Головна причина такого розвитку – неконституційна організація державного управління, відсторонення громадян (громад, народу) від функцій, передбачених Основним Законом, узурпація влади інститутом президента – уособленням олігархату.
Зосередивши в своїх руках всі інструменти впливу – економічні, політичні, соціальні, інформаційні, фінансово-бюджетні, кадрові тощо, крупний капітал і його озброєні владою представники мають змогу маніпулювати громадською думкою, займатися фальсифікаціями, підкупом учасників політичної кампанії, пропагандою неіснуючих або сумнівних здобутків влади.
Увага виборців відволікається на другорядні деталі політичного шоу замість обговорення назрілих проблем:
• війни і миру, відновлення територіальної цілісності країни і консолідації народу;
• неймовірної деградації економіки, її деіндустріалізації, підпорядкованості зовнішнім впливам і як наслідку – небувалому безробіттю, трудової міграції;
• катастрофічного стану засобів виробництва, найперше фондів енергетики (гідротехнічних споруд, атомних і теплових станцій, газотранспортної мережі), інженерної інфраструктури міст, автомобільних шляхів;
• корупції, що стала інструментом управління, розкрадання бюджетних ресурсів, кримінальному переродженню державних структур;
• нелюдським умовам, в які владою поставлене населення (зарплати, пенсії, стипендії, ціни, тарифи, стан медицини і т.д.).
3. Протест проти нестерпних умов і принизливої для людей дійсності відобразився в результатах першого туру голосування. Перевагу одержав В.Зеленський, котрий уособлює надію виборців на припинення сповзання країни до катастрофи, керованої владним режимом, що не змінювався впродовж років незалежності.
Переможець першого туру має об’єктивні підстави виграти вибори, хоч це не гарантує успіх у державному будівництві. Причини того він, напевне, розуміє сам, але головна з них – бути незалежним від олігархату. Її позбутися важче, ніж подолати брак досвіду державної служби.
4. Стан справ в Україні і нинішня політична кампанія вчергове засвідчують найбільш нагальну проблему – потребу зміни системи влади.
Зміст необхідних змін – перехід до європейської моделі управління – викладений в передвиборній програмі кандидата в президенти від нашої партії, в «Декларації прав і свобод», схваленої з’їздом партії. Привертання уваги суспільства до потреби і суті змін було головною метою участі партії в кампанії. В тому сенсі і участь, і її припинення були виправдані.
Добитися необхідних змін з ініціативи інституту президента проблематично. Система влади і управління потребує законодавчого забезпечення. Саме тому в нинішніх умовах потрібно активізувати роботу для створення політичної лівоцентристської платформи європейського типу – суб’єкта наступної парламентської кампанії.
Найближчим часом слід провести відповідний форум, остаточно визначивши його склад, провівши консультації, зосередившись на відборі кандидатів у депутати парламенту, спланувавши календар заходів для донесення до громадян змісту наших пропозицій, виклавши їх в нашій передвиборній програмі.
5. Цю роботу слід прискорити, враховуючи конституційну можливість дострокових парламентських виборів через ознаки нелегітимності нинішнього парламенту.
Політвиконком
Соціалістичної партії Олександра Мороза
02.04.2019 р.
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Разом з народами Європи і світу ми відзначаємо 8 травня як День примирення, а 9 травня як День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ми зберігаємо почуття вдячності і шани живим учасникам боротьби проти фашизму – воїнам багатонаціональних збройних сил Союзу РСР, підпільникам і партизанам, усім, хто жертвував найдорожчим в ім'я свободи і своєї Батьківщини. З вдячністю згадуємо трудівників тилу, – уособленням самовідданості народу, що піднявся на захист своєї гідності і права вільно жити. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у страшній війні, перед мільйонами жертв, що усіяли нашу багатостраждальну землю і землі країн Європи. Цей День викликає потребу задуматися кожному про цінність життя як вищий дарунок долі. Про мир як найбільше благо, до забезпечення якого в нинішній Україні не можна шкодувати зусиль кожного.
ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse