Четвер, 21 Березня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Березень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(13.03.2019)
Серед кандидатів у Президенти України на виборах- 2019 Олександр Мороз - не просто самий старший та досвідченіший політик, у нього вже є своє місце в підручниках історії, і ніякі нові потрясіння і віяння не в силах це змінити.
Здавалося б, вже можна писати мемуари і з іронією поглядати на 50-60-річних "хлопченят", які щосили рвуться до влади, але ні: Олександр Мороз у відмінній формі і готовий дати фору багатьом крикунам-популістам.
Пропонуємо нашим читачам десять запитань та відповіді на них майбутнього Президента України.

1. Що спонукало вас до участі – як кандидата – у виборах Президента України?

Свідомо, руками керованої зовні влади руйнується держава. Головна причина – існуюча система влади на чолі з президен-том. В тому найбільша загроза для країни.
Всі кандидати добиваються «булави», щоб продовжувати те, що відбувається уже 28 років. Я хочу використати посаду, щоб скасувати інститут президента, принаймні в нинішньому вигляді. На те потрібно 1,5-2 роки.
Без цього нічого сподіватись на припинення війни, знищення корупції, відновлення економіки, поліпшення якості життя людей, на перетворення кожного в громадянина.
В тому пояснення моєї участі у виборах.

2. Назвіть основні критерії, яким має відповідати глава держави.
Повинна бути людина з совістю, професійним і життєвим досвідом, яка живе Україною, бачить в кожному особистість, пра-ва якої захищаються всією системою суспільних відносин.

3. Розкажіть про ваші особисті головні життєві здобутки – досягнуті цілі та взяті рубежі.
Головною політичною метою була і залишається потреба зміни системи влади, здійснення на практиці того, що передбаче-но ст.1 Конституції України (правова, суверенна, демократична, соціальна держава).
На шляху до цієї мети:
▶ розробляв і добивався ухвалення більшості соціальних законів України;
▶ вирішальним чином, всупереч волі Президента вплинув на ухвалення Конституції України та на її вдосконалення в 2004 році відповідно до європейської демократичної традиції;
▶ організував припинення розвитку сепаратизму в Криму на початку 90-х;
▶ організував викриття антилюдських злочинів вищих посадовців та акції протесту проти сваволі і порушення прав людини (акції «Україна без Кучми», «Повстань, Україно!» і т.п.);
▶ блокував одну з найбільших афер владців – продаж земель сільгосппризначення;
▶ співавтор нової редакції чинної Конституції (опублікована в 2013 році);
▶ член Конгресу українських літераторів, автор більше 30 книг та співавтор антологій, лауреат 8-ми міжнародних літературно-мистецьких премій.

4. В разі перемоги на виборах якими будуть ваш перший указ та перший візит?
Перший указ – про вступ на посаду. Потім – ініціативи:
▶ парламенту – щодо ухвалення законів про референдуми, про імпічмент президенту, Спеціальні слідчі комісії, про вибори до парламенту і місцевих органів влади (окремо);
▶ ініціювання референдуму про затвердження Конституції в зміненій редакції з перехідними положеннями, які передбачають строки скасування адміністрацій, зміну повноважень органів самоврядування, юридичного, економічного, фінансового, ка-дрового тощо забезпечення їхнього статусу, відповідного європейській моделі управління;
▶ внесення проектів законів щодо позбавлення правоохоронних, контролюючих, дозвільних та інших подібних структур зай-матися економічною діяльністю суб’єктів господарювання;
▶ законодавче вирішення проблем захисту власності.
До встановлення миру ніяких візитів не передбачається, окрім відряджень на Донбас та переговорів із сусідами на нейтра-льній (скажімо, білоруській) території.

5. Перелічіть те, чого ви не будете робити – з огляду на досвід попередників.
Не буду робити нічого з того, що не стосується компетенції президента, не займатимусь піаром, саморекламою.

6. В останні роки в Україні зазнав політизації гуманітарний сектор – питання культури, релігії, історії, мови. Чи збираєтеся ви щось змінювати у цій сфері, та якими будуть акценти?
Категорично не допускатиму спекуляцій щодо мови, віри, історії, патріотизму і т.п. Обов’язково підтримуватиму розвиток культури, освіти і науки, особливо – медицини.

7. Чи маєте ви власний рецепт повернення втрачених територій, та який часовий проміжок необхідний для цього?
Рецепт викладений в моїй програмі: постійно позаблоковий статус України (приклад Фінляндії, Австрії…, суть Декларації про державний суверенітет – основи Конституції), ініціювання Європейської наради з питань безпеки, політико-дипломатичні кроки для безкровного розв’язання конфлікту на Донбасі, відновлення кордонів України станом на 1991 рік.

8. З чим у реформаторській політиці нинішньої влади протягом останніх п’яти років ви категорично не погоджуєтеся та які помилки беретеся виправити?
Всі так звані «реформаторські» кроки антиконституційні. Їх доведеться виправляти скоріше, ніж за 5 років, власне, негайно.

9. Як збираєтеся вибудовувати відносини з Росією – шукати компроміси чи зміцнювати стіну?
Забезпечувати компроміси, що зміцнюють суверенітет України. Формула Василя Симоненка: «…Відійдіть Америки й Росії,
Коли я з тобою говорю».

10. В Україні неприпустимо низький рівень життя, який не відповідає ні рівневі економічного розвитку нашої країни, ані потенційним можливостям українського суспільства. Назвіть першочергові заходи, що їх ви задієте для того, щоб підвищити доходи українських громадян, та терміни, необхідні для виправлення ситуації.
Все розпочинається з економіки. В програмі етапи змін розписані. Для того потрібно впливати на кадровий склад викона-вчої влади. Люди підготовані, в т.ч. Прем’єр-міністр, Міністри економіки, внутрішніх справ, є кандидати на посади Генпроку-рора, Голови СБУ та інш.
Буде ухвалена 20-річна програма відновлення та розвитку економіки, соціальної сфери. Люди негайно відчують позитивні зміни якості життя, бо ніхто не крастиме. Все населення матиме змогу включитися в процеси творення свого добробуту, роз-витку громад, територій, країни, щоб власною державою можна було пишатися. Принаймні, Польщу ми обійдемо за 8-10 років.
Бесіду вела журналіст щотижневика «2000»
Олена Вавілова
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
З першим відчуттям весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня. Дарма, що хтось хоче заполітизувати цей день. Ні, традиція жіночого свята для нас жива. Саме свята, бо все, що є в нашому житті – щастя, радість, надія, кохання…, пов’язане з жінкою. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте чоловіків бути кращими, достойнішими, справжніми. Сьогодні нам не просто придбати для жінок дорогі подарунки, не всім вдасться принести їм навіть квіти. Але ж можна пригорнути свою дитину, обійняти дружину і матір, зателефонувати їм, якщо вони далеко, привітати колег по роботі, подруг…, власне, всіх знайомих жінок, знайти щирі слова, щоб вони відчували: ми любимо їх, шануємо, визнаємо їх вищість.
ДОРОГІ ЖІНКИ! МИРУ ВАМ, ТЕПЛА І ЛЮБОВІ! ЗІ СВЯТОМ, РІДНІ НАШІ!

Олександр Мороз

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse