Вівторок, 23 Жовтня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Жовтень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(07.05.2018)
Немає у нас більшого громадянського свята, аніж День Перемоги. Перемоги у Великій Вітчизняній війні! Нашій Перемозі!

Хто б міг подумати, що ця істина потребуватиме коли-небудь захисту? Спочатку президент Ющенко віддаючи нашу Перемогу сусідам, почав дистанціюватись від вікопомної події, шукаючи всіляких «так, але…». Можливо він сам і відгородився якось від Правди, але закрити її від народу не дозволила Пам'ять: кожен п’ятий в Україні віддав своє життя або в тяжкій боротьбі, або став безвинною жертвою фашистських пришельців. Братські могили, пам’ятники (до них ще не скрізь добралися хворі на глузд «декомунізатори») нагадують про те в кожному селі і місті. Шана і вдячність усім, хто здобував Перемогу, хто разом з нашим народом рятував нашу землю, не зважаючи на власні родові корені: з Росії, Кавказу чи Середньої Азії, з Білорусії чи Сибіру. Знаємо: друг – не той, хто в святковий час прийшов до тебе на застілля, а той, хто в біді підставив своє плече. Не той, хто кучерявими словами прикрашає ваші взаємини, а той, хто власною кров’ю зросив твою землю, захищаючи її від ворога.
Сказавши таке сьогодні, можна наразитися на звинувачення, на свіжі аргументи. Так, біда в нашому краї. Та не народи її призвідці. Призвідці – правителі. Час мине, і справжні причини їхньої поведінки стануть зрозумілими всім, і оцінка їм, і суд будуть справедливими. А народам треба допомогти викорінити паростки зненависті.
Для того і всередині країни не слід байдуже спостерігати за засміченням нашого життя чортополохом ненависті. Відомо хто його підживлює. Відомі і «агрономи», вони здебільше при владі. Вона, виходить, зацікавлена в злі, ненависті, нетерпимості. В роз’єднанні народу, бо згуртований народ швидко розбереться в усьому і воздасть усім за заслугами.
Він ще раз підтвердить, що Велика Перемога – заслуга його і держави. Бо для Перемоги потрібні не окремі епізоди дій, намірів чи їх тлумачень, а тяжка, самовіддана праця, подвижництво всього народу. В труді на заводах і нивах, в жертовній боротьбі партизанів, підпільників і – найбільше – в окопах перед лицем ворога.
Пам’ятаймо про це, вклонімося живим іще героям тієї битви, не забуваймо, кому завдячуємо власною можливістю жити, зустрічати радісне і сумне свято Великої Перемоги.
З СВЯТОМ ВАС!

Олександр Мороз
від імені Політради
Соціалістичної партії


Газета

Політичний гумор
Засідання Верховної Ради. Обговорюється економічна ситуація в Україні. Парубій: - Панове! Ситуація в країні критична. Захід кредитів більше не дає, в бюджеті дірка, грошей ні на що не вистачає. Є три способи виправити ситуацію: 1. Допомога позаземних цивілізацій. 2. Переможемо корупцію й вкладаємо гроші у власну промисловість. 3. Москалі, нарешті, здаються й виплачують нам контрибуцію за Донбас і Крим. Ляшко: - Фантастику одразу відкидаємо. Тому обговорюємо лише одне питання: як зв’язатися з позаземними скотиняками!

Вітання
ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за терпіння, талант та покликання сіяти добро і знання, за любов до дітей, до рідного краю. Ваші серця завжди наповнені теплотою, якою ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. На жаль, наша країна переживає важкі часи. Так звані реформатори завели в глухий кут всі галузі, в тому числі й освіту. Віри-мо, однак, в краще майбутнє нашої України. Разом ми зможемо побудувати високорозвинену європейську державу! Бажаємо вам здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і щастя.

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse