Понеділок, 20 Серпня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Серпень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(07.05.2018)
Немає у нас більшого громадянського свята, аніж День Перемоги. Перемоги у Великій Вітчизняній війні! Нашій Перемозі!

Хто б міг подумати, що ця істина потребуватиме коли-небудь захисту? Спочатку президент Ющенко віддаючи нашу Перемогу сусідам, почав дистанціюватись від вікопомної події, шукаючи всіляких «так, але…». Можливо він сам і відгородився якось від Правди, але закрити її від народу не дозволила Пам'ять: кожен п’ятий в Україні віддав своє життя або в тяжкій боротьбі, або став безвинною жертвою фашистських пришельців. Братські могили, пам’ятники (до них ще не скрізь добралися хворі на глузд «декомунізатори») нагадують про те в кожному селі і місті. Шана і вдячність усім, хто здобував Перемогу, хто разом з нашим народом рятував нашу землю, не зважаючи на власні родові корені: з Росії, Кавказу чи Середньої Азії, з Білорусії чи Сибіру. Знаємо: друг – не той, хто в святковий час прийшов до тебе на застілля, а той, хто в біді підставив своє плече. Не той, хто кучерявими словами прикрашає ваші взаємини, а той, хто власною кров’ю зросив твою землю, захищаючи її від ворога.
Сказавши таке сьогодні, можна наразитися на звинувачення, на свіжі аргументи. Так, біда в нашому краї. Та не народи її призвідці. Призвідці – правителі. Час мине, і справжні причини їхньої поведінки стануть зрозумілими всім, і оцінка їм, і суд будуть справедливими. А народам треба допомогти викорінити паростки зненависті.
Для того і всередині країни не слід байдуже спостерігати за засміченням нашого життя чортополохом ненависті. Відомо хто його підживлює. Відомі і «агрономи», вони здебільше при владі. Вона, виходить, зацікавлена в злі, ненависті, нетерпимості. В роз’єднанні народу, бо згуртований народ швидко розбереться в усьому і воздасть усім за заслугами.
Він ще раз підтвердить, що Велика Перемога – заслуга його і держави. Бо для Перемоги потрібні не окремі епізоди дій, намірів чи їх тлумачень, а тяжка, самовіддана праця, подвижництво всього народу. В труді на заводах і нивах, в жертовній боротьбі партизанів, підпільників і – найбільше – в окопах перед лицем ворога.
Пам’ятаймо про це, вклонімося живим іще героям тієї битви, не забуваймо, кому завдячуємо власною можливістю жити, зустрічати радісне і сумне свято Великої Перемоги.
З СВЯТОМ ВАС!

Олександр Мороз
від імені Політради
Соціалістичної партії


Газета

Політичний гумор
Последнее заседание Верховной Рады перед летним отпуском. Крик Ляшко: - Я посланник Бога! Крик Парубия: - Я никого не посылал! Выключите ему микрофон!

Вітання
ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ, ЧИТАЧІ ГАЗЕТИ!

Сердечно вітаю вас з святом Першотравня! Бажаю кожному з вас здійснення сподівань на успіх, добробут і родинне щастя, на мир в Україні, на верховенство правди і справедливості в суспільному житті!

Такі вітання ми можемо слати усім порядним людям: близьким, знайомим, друзям…, розуміючи, однак, що до здійснення згаданих бажань відстань велика. Причому, вітаючи усіх, хто сприймає Першотравень святом, ми частіше не заглиблюємось до його історичних коренів. Просто поважаємо традицію відзначення солідарності людей праці, відстоювання миру між людьми і держа-вами. Саме так сприймається це свято в багатьох зарубіжних країнах, особливо очолюваних представниками соціалістичних чи соціалдемократичних партій. В нинішній Україні, не зважаючи на офіційно святковий статус 1 травня, знайдуться темні сили (і одурманені ними люди), що намагатимуться паплюжити і цей день, і тих, для кого він небуденний. Не дивуйтеся з того і не думайте, що вони «не знають, що творять». Знають! Їхня мета – розколоти суспільство, посилити настрої нетерпимості та ненависті, прикриваючись часто «патріотичними» гаслами. Прикро, що на їх боці (явно або приховано) знаходиться нинішня влада. І це теж одна з причин добиватися зміни її і в персональному втіленні, і в організації як системи. Довкола такої потреби слід гуртуватися усім, хто розуміє, – краще життя можливе лише внаслідок згуртованості небайдужих людей. Таких, як ви.

З святом, дорогі друзі і товариші!
Олександр МОРОЗ
Голова Соціалістичної партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse